Teknikcell'i 2 Kelime ile Açıklamaya Çalışalım

İnsanların makul bir fiyata harika ürünlere sahip olmalarına yardımcı oluyoruz

20 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile SEO, İnternet Reklamcılığı ve Yazılım Danışmanlığı ile Yazılım Projesi denetçiliği Alanarında Destekler Sunmaktayız.

Kendi Yazdığımız Gelişmiş Alt Yapımız ile Firmaların WEB sitelerinive e-Ticaret siteleri ile Firmalara Özel CMS yazılımları Üretmekteyiz.

Yapmış olduğumuz WEB Sitesi çalışmalarında kesinlikle Joomla, WordPress, Drupal vb opensource WEB Sitesi Tasarım ve Yönetim Araçları Kullanmıyoruz.

Değişen dünya koşullarına hızla uyum sağlamak ve internet üzerindeki amatör saldırılardan korunmak amacı ile kendi yazdığımız PHP tabanlı CMS aracımızla çalışma yapıyoruz.

Yapmış olduğumuz WEB sitelerinde genel internet kurallarına uygun olarak ve Daha sonradan değiştirme ve yenileme kolaylığı sağlamak amacı ile JQUERY ve Bootstrap teknolojileri ile çalışmaktayız

Takımımız

Perde arkasındaki insanlar

Yaptığımız işteki büyüyü gerçekleştiren değerli takım arkadaşlarımız ile tanışın, Tamamen Şeffaf bir şirket politikamız bulunuyor sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için arkadaşlarımız geceli gündüzlü çalışmaya devam ediyor...

...
Richard Roe, Creative Director
...
Ann Doe, Designer
...
Jane Doe, Copywriter
Müşterilerimiz

Bazı Mutlu Müşterilerimiz

Tabiki Her Müşterimiz Değerli & Her Müşterimize Gerekli Özeni Gösteriyoruz Ancak Sitemizde ne yazıkki hepsini yayınlama imkanımız bulunmuyor sizlerin fikir edinebilmesi için bazı müşterilerimiz.