Beta Spor Hakkında

Neden Bizim Kulübümüzü seçmelisiniz

Beta Spor Kulübü 2009 yılında Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Aydın KARADAĞ’ın girişimleri ile İhsan PALAZ, Evren ERTEN gibi eski Milli Voleybolcular ve Gökçen ATOM un bir araya gelerek kurdukları dernek statüsünde bir Spor Kulübüdür. Aydın KARADAĞ tarafından ortaya konulan BETA ismi benimsenmiş ve dernek statüsündeki kuruluş sonrası oluşumun Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünce Kulüp isminin onaylanması ile 2009 yılından itibaren aşağıdaki amaç ve hedefler doğrultusunda kulübümüz kurulmuş ve Beta Gençlik ve Spor Kulübü olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Kış Voleybol Kampı

Çocuklarımızın sömestr tatilinde de spordan kopmadan eğlenebilecekleri, voleybol dolu bir kamp sizi bekliyor. Bir yandan sezon boyunca kazandıkları yetileri pekiştirebilecekleri hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirecekleri Beta Spor Okulları kış kampında çocuklarımıza voleybol dolu bir sömestre tatili sunuyoruz. Beta Spor Okulları Voleybol Okullarının tecrübeli kadrosuyla bu keyifli kampa tüm çocuklarımızı davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için "Kış Kampı" sayfamıza göz atın

Yaz Voleybol Kampı

Beta Spor Okulları Voleybol Okulları Yaz Kampı tüm kış sezonunu yoğun bir okul ve antrenman temposunda geçiren gençlerimize dinlenebilecekleri, hem de yeni sezona hazırlanırken motive olabilecekleri bir alan sağlıyor. Yaz kampı programları uzman koçlarımız tarafından her yaştan ve seviyeden sporcu için hazırlanmış özel ve sporcularımızın performans, gelişim ve sağlık durumlarının yakından takip edilerek yaz dönemini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri için tasarlanmıştır. Kamp sonuda yapılan değerlendirmelerle yeni sezona daha motive başlamaları amaçlanmıştır.

Ekibimizle Tanışn

Vosgi Varduhi

Voleybol Koçu

Robert Aleska

Voleybol Koçu

Taline Voski

Voleybol Koçu

Alban Spencer

Voleybol Koçu